Kandidaten

Groepsfoto spa Diest kandidaten samenvoordiest.be

Maak kennis met onze kandidaten


Marc Florquin Marc Florquin Lijsttrekker
  •   Emiel Vanderveldestraat 80, 3290 Diest
  •   marc.florquin@vlaamsbrabant.be
  •   Gedeputeerde Vlaams-Brabant
  •   Gehuwd met Philips Jeanine, papa van Dorien en opa van Lio
Carina Jankowski Carina Jankowski 2de plaats
  •   Meilrijk 57, 3290 Deurne
  •   carina.jankowski@telenet.be
  •   Voorzitter sp.a Diest, leerkracht n-c zedenleer
  •   Organisatie Lentefeest en Feest Vrijzinnige Jeugd in Diest
Murat Celik Murat Celik 3de plaats
  •   Ed. Robeynslaan 109A, 3290 Diest
  •   murat.celik@diest.be
  •   Schepen voor Stadsontwikkeling, Jeugd, Gelijkekansenbeleid & diversiteit en Sport
  •   Echtgenoot van Nurcan Carkci, papa van Erkan & Çinar
Sara Naten Sara Naten 4de plaats
  •   Bosterestraat 15, 3290 Diest
  •   saranaten@hotmail.com
  •   vzw Martine Van Camp, verantwoordelijk voor het dagcentrum in de Speelhofstraat
  •   Vrouw van Sven Lambrechts , plusmama van Neal en Laura Lambrechts, dochter van Freddy Naten en Diane Wuyts
Willy Goos Willy Goos 5de plaats
  •   Vroentestraat 42, 3290 Schaffen
  •   willy.goos@diest.be
  •   OCMW-voorzitter
  •   Echtgenoot van Jeannine, papa van Tiny en opa van Ibn en Arne
Carine Van Camp Carine Van Camp 6de plaats
  •   Refugiestraat 23 a, 3290 Diest
  •   carine.vancamp@azdiest.be
  •   Medische secretaresse in het Algemeen Ziekenhuis Diest
  •   Mama van Jefke Laeveren, dochter van voetballer Jefke Van Camp en zus van Martine Van Camp
Laurens Celis Laurens Celis 7de plaats
Annick Mergaerts Annick Mergaerts 8ste plaats
  •   Smodderpotstraat 9, 3290 Kaggevinne
  •   serdanick@telenet.be
  •   Coördinator Budgetten en meerjarenplanning bij Zorg Leuven
  •   Vrouw van David Versavel en mama van Sergei Versavel
Gunter Lemmens Gunter Lemmens 9de plaats
  •   Eikelenberg 50, 3294 Molenstede
  •   gunter.lemmens@skynet.be
  •   Ambtenaar bij FOD Binnenlandse Zaken, DVZ
  •   Man van Mirella Campugiani, papa van Thomas
Suzy Deferme Suzy Deferme 10de plaats
  •   Molenbergstraat 53, 3290 Diest
  •   jan.fets@telenet.be
  •   Vrouw van Jan Fets, mama van Merle Fets, dochter van Rene Deferme en Betty Verbauwen (beter gekend als Betty van de Juge)
Filip Verschraegen Filip Verschraegen 11de plaats
Kim Zeelmaekers Kim Zeelmaekers 12de plaats
  •   Montgomerystraat 7, 3290 Diest
  •   kim_zeelmaekers@hotmail.com
  •   Verpleegkundige bij het Wit-Gele Kruis Vlaams Brabant
  •   Partner van Ameye Philippe en mama van Ameye Nanou
Karim Harrak Karim Harrak 13de plaats
  •   Hasseltsestraat 65 bus 1, 3290 Diest
  •   karim.harrak@hotmail.com
  •   Ondernemer
  •   Partner van Emilie Luyten en papa van Jesse
Lisbeth Mertens Lisbeth Mertens 14de plaats
  •   Stwg op Paepenbroek 39, 3290 Diest
  •   lisbethmertens@hotmail.com
  •   Klantenadviseur BNP Paribas Fortis kantoor Halen
  •   Kleindochter van Vanhoutven Emile en Julien Marie-Jeanne, dochter van Lidy Vanhoutven en Rudi Mertens en zus van Tom Mertens
Kenny Putseys Kenny Putseys 15de plaats
  •   Krokusstraat 3, 3290 Diest
  •   vivianejajor@hotmail.com
  •   DJ en ploegbaas bouw
  •   Partner van Viviane Jajor, vader van zoon en dochter en stiefpapa van zoon Viviane
Karina Rener Karina Rener 16de plaats
  •   Parelserf 3, 3290 Diest
  •   simons.rener@skynet.be
  •   Carrefour Diest, receptioniste magazijn logistiek
  •   Weduwe van Simons Paul, mama van Elies Simons en Stijn Simons, vier kleinkinderen, zus van Benny Rener
Benjamin Godesar Benjamin Godesar 17de plaats
  •   Speelhofstraat 22, 3290 Diest
  •   benjamin_godesar@icloud.com
  •   Stagiair maaltijdbedeler chauffeur bij traiteur André te Zaventem
  •   Kleinzoon van Paula Geedts, zoon van Marc Godesar
Tanja Jacobs Tanja Jacobs 18de plaats
  •   Schaffensestraat 29, 3290 Diest
  •   tanja.jacobs@skynet.be
  •   Logistiek medewerker WZC Ezeldijk Diest, Zelfstandig keukenhandelaar en artiest (in bijberoep)
  •   Partner van Luc en mama van Glenn en Nick Mees
Patricia Knockaert Patricia Knockaert 19de plaats
Cindy Snels Cindy Snels 20ste plaats
  •   Emiel Vanderveldestraat 69, 3290 Diest
  •   cindysnels@hotmail.com
  •   Delhaize Diest
  •   Vrouw van Yves Tiereliers en mama van Bjarne Tiereliers
Bo Wittemans Bo Wittemans 21ste plaats
  •   Parelsbergstraat 67, 3290 Webbekom-Diest
  •   wittemansbo@hotmail.com
  •   Thuishulp bij de Socialistische mutualiteit
  •   Partner van Kevin Welter en mama van Hayden Boyd Welter
Alain Jacobs Alain Jacobs 22ste plaats
Benjamin Reynders Benjamin Reynders 23ste plaats
  •   Kleinbergstraat 32, 3290 Schaffen
  •   benny.reynders@live.be
  •   Partner van kinesiste Gerda Beckers, vader van Niels, zoon van Josée van de Juge.
Robert Collin Robert Collin 24ste plaats
  •   Boudewijnvest 2, 3290 Diest
  •   robertflo.collin@skynet.be
  •   Man van Theresia Vander Meeren, papa van Chris en Sofie, opa van Ben, Kaat en Emma en van Obe
Selma Ilbas Selma Ilbas 25ste plaats
  •   Meidoornhof 17, 3290 Diest
  •   selma_ilbas63@hotmail.com
  •   Gescheiden, moeder van 4 kinderen, oma van kleinzoon: Altay, vriendin van: Ann en Ilknur
Jos Uyttebroek Jos Uyttebroek 26ste plaats
  •   Fabiolalaan 21, 3290 Diest
  •   jos.uyttebroek@diest.be
  •   Schepen voor Cultuur, Toerisme, Feestelijkheden, Bibliotheek, Huisvesting, Senioren
  •   Man van Cardon Dina, papa van Els, Leen, Jan, opa van Sanne, Alexander, Thomas, Matthias
Pascale Berghmans Pascale Berghmans Lijstduwer